Back to the main page Back to category 1
watch details
Graham Swordfish Booster Left Chrono Men's Watch - 2SWBB.R36L.K58N
Estimated price for orientation: 4 195 $
Category: 1
Class:
Description Brand: Graham Case Color: Black Gender: Men's Case Finish: Black Rubber MPN: 2SWBB.R36L.K58N Case Size: 15mm Features: Chronograph Clasp: Tang Movement: Automatic Diameter: 48mm Case Material: PVD Coated Stainless Steel WaterResistance: 100m UPC: Does not apply
Graham Swordfish Booster Left Chrono Men's Watch - 2SWBB.R36L.K58N ShopWorn Watches™ Graham Booster, 48mm PVD Stainless Steel Case, Hours, Minutes, Sub Seconds, Chronograph, Magnifier Lenses over the Totalizers, Sapphire Crystal, Transparent Case Back, Graham Caliber G1710, 34 Jewels, Includes Box and Papers, Includes ShopWorn 2 Year Warranty Retail Price: 11,535.00 Your Price: 4,195.00 Details Brand Graham Case PVD Coated Stainless Steel Bracelet/Strap Black Rubber Clasp Tang Dial Black Movement Automatic Diameter 42mm Thickness 15mm Features Chronograph Water Resistance 100m Gender Men's
Description
| Brand: | Graham | Case Color: | Black |
| Gender: | Men's | Case Finish: | Black Rubber |
| MPN: | 2SWBB.R36L.K58N | Case Size: | 15mm |
| Features: | Chronograph | Clasp: | Tang |
| Movement: | Automatic | Diameter: | 48mm |
| Case Material: | PVD Coated Stainless Steel | WaterResistance: | 100m |
| UPC: | Does not apply |
Graham Swordfish Booster Left Chrono Men's Watch - 2SWBB.R36L.K58N ShopWorn Watches™ Graham Booster, 48mm PVD Stainless Steel Case, Hours, Minutes, Sub Seconds, Chronograph, Magnifier Lenses over the Totalizers, Sapphire Crystal, Transparent Case Back, Graham Caliber G1710, 34 Jewels, Includes Box and Papers, Includes ShopWorn 2 Year Warranty Retail Price: 11,535.00 Your Price: 4,195.00 Details
| Brand | Graham |
|---|---|
| Case | PVD Coated Stainless Steel |
| Bracelet/Strap | Black Rubber |
| Clasp | Tang |
| Dial | Black |
| Movement | Automatic |
| Diameter | 42mm |
| Thickness | 15mm |
| Features | Chronograph |
| Water Resistance | 100m |
| Gender | Men's |