Back to the main page Back to category 1
watch details
Graham Swordfish Booster Left Chrono Men’s Watch – 2SWBB.S36L.K58N MSRP: $11,535
Estimated price for orientation: 4 195 $
Category: 1
Class:
Description Brand: Graham Band Material: Black Rubber Gender: Men's Movement: Automatic Display: Analogue Water Resistance Rating: 100m Model: Swordfish Case Material: PVD Coated Stainless Steel MPN: 2SWBB.S36L.K58N UPC: Does not apply
Graham Swordfish Booster Left Chrono Men’s Watch – 2SWBB.S36L.K58N ShopWorn Graham Booster, 48mm PVD Stainless Steel Case, Hours, Minutes, Sub Seconds, Chronograph, Magnifyers Lenses over the Totalizers, Sapphire Crystal, Transparent Case Back, Graham Caliber G1710, 34 Jewels, Includes Box and Papers, Includes ShopWorn 2 Year Warranty Retail Price: $11,535
ShowWorn Price: $4,195 Details Case PVD Coated Stainless Steel Bracelet/Strap Black Rubber Clasp Tang Dial Black Movement Automatic Diameter 48mm Thickness 15mm Water Resistance 100m
Description
| Brand: | Graham | Band Material: | Black Rubber |
| Gender: | Men's | Movement: | Automatic |
| Display: | Analogue | Water Resistance Rating: | 100m |
| Model: | Swordfish | Case Material: | PVD Coated Stainless Steel |
| MPN: | 2SWBB.S36L.K58N | UPC: | Does not apply |
Graham Swordfish Booster Left Chrono Men’s Watch – 2SWBB.S36L.K58N ShopWorn Graham Booster, 48mm PVD Stainless Steel Case, Hours, Minutes, Sub Seconds, Chronograph, Magnifyers Lenses over the Totalizers, Sapphire Crystal, Transparent Case Back, Graham Caliber G1710, 34 Jewels, Includes Box and Papers, Includes ShopWorn 2 Year Warranty Retail Price: $11,535
ShowWorn Price: $4,195 Details
ShowWorn Price: $4,195 Details
| Case | PVD Coated Stainless Steel |
|---|---|
| Bracelet/Strap | Black Rubber |
| Clasp | Tang |
| Dial | Black |
| Movement | Automatic |
| Diameter | 48mm |
| Thickness | 15mm |
| Water Resistance | 100m |